Nabídka práce > ŘEDITEL VÝROBNÍHO ZÁVODU | PÍSECKO

ŘEDITEL VÝROBNÍHO ZÁVODU | PÍSECKO

Náplň práce

Do menšího výrobního závodu (do 50 lidí) na Písecku hledáme novou hlavní personu, nového ŘEDITELE!

Jako zástupce jednatele budete styčná osoba, hlavní technik výroby, člověk, který bude zaštiťovat i jednotlivé certifikace našich vyrobených strojů.

Náplň práce je jednoduchá. Budete kompletně řídit:
- Celek o cca 50 lidech, čtyři z nich přímo, ostatní nepřímo
- Výrobu
- Logistiku
- Kvalitu
- Správu budov
- Komunikaci se zákazníkem

Pro více informací a detaily neváhejte zavolat na 720 748 828, napsat na jan.laluch@grafton.cz nebo ideálně zareagovat přímo na tento inzerát.

Požadavky

- VŠ vzdělání strojního směru
- Angličtina na komunikativní úrovni pro každodenní užití slovem i písmem