Nabídka práce > VEDOUCÍ VÝVOJE A TESTOVÁNÍ | JIHLAVA

VEDOUCÍ VÝVOJE A TESTOVÁNÍ | JIHLAVA

Náplň práce

Hledáme profíka na pozici VEDOUCÍ VÝVOJE A TESTOVÁNÍ s vysokoškolským vzděláním v chemickém oboru, který se domluvý anglicky, má zkušenosti s vedením týmu a praxi v laboratoři nebo oddělení kvality.

Zní to povědomě?
Tako čti dál a zjisti co tě u nás čeká :)

Tvým úkolem bude:
- zodpovědnost za Vývojové a testovací centrum s anorganickou laboratoří a jeho celkový plynulý chod
- vedení týmu laborantů
- navrhování nových nebo optimalizace stávajících metod a postupů kontrol, analýz a měření
- zodpovědnost za bezchybnost prováděných kontrol
- Zodpovědnost za kvalitu výsledků měření a jejich bezchybnou a úplnou interpretaci
- vyhledávání možností, jak rozšířit obchodní příležitosti pro externí zákazníky
- sestavování rozpočtu a dohlížení na jeho dodržování
- provádění kalkulací testů a analýz pro interní a externí zákazníky

Požadavky

- VŠ - chemického zaměření
- komunikativní znalost angličtiny, minimálně B1
- znalost a praxe s prací v laboratoři nebo v oddělení kvality
- zkušenosti s vedením lidí podmínkou
- řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič
- dobré komunikační a organizační schopnosti
- samostatná i týmově spolupracující osobnost

Výhodou:
- předchozí praxe a zkušenosti s vedením laboratoře
- znalost legislativních a BOZP/PO předpisů pro práci v laboratoři

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Chemie a potravinářství,
  • Plat: Od 50000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - 3 dny sick day - příspěvek na stravování, - systém kafeterie Benefit Plus ve výši 20 000 Kč/rok, - mobilní telefon i k soukromým účelům - notebook - rozvojové aktivity - manažerský rozvoj - občerstvení na pracovišti
  • Místo pracoviště: Jihlava