Nabídka práce > VÝROBNÍ PROGRAMÁTOR JUNIOR | C++, C#, .NET

VÝROBNÍ PROGRAMÁTOR JUNIOR | C++, C#, .NET

Náplň práce

Do výrobní firmy na Jindřichohradecku hledáme nováčka, který zaštítí správu našeho výrobního systému - hledáme PROGRAMÁTORA JUNIORA!

Co vás na pozici čeká?
- Řešení změn v programech na strojích
- Zlepšování programů pro lepší kvalitu, produktivitu
- Servis strojů (SW i HW) z pohledu řídicího systému

Pozice je vhodná i pro juniory!

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání v elektru nebo IT
- AJ/NJ pro každodenní komunikaci slovem, písmem s kolegy z mateřské firmy
- Znalost některého programovacího jazyka (ideálně C#, C++)
- ASP.NET a SQL výhodou
- Zkušenost s programováním PLC Beckhoff TwinCAT výhodou, ne podmínkou!

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Týden dovolené nad rámec ZP - Flexibilní pracovní doba - Finanční bonusy, odměny - Firemní stravování - Vzdělávací kurzy
  • Místo pracoviště: Jindřichův Hradec