Nabídka práce > STROJNÍ ÚDRŽBA | NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 100 000 Kč

STROJNÍ ÚDRŽBA | NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 100 000 Kč

Náplň práce

Manuální zručnost, schopnost čtení v technické dokumentaci a zkušenosti s údržbou strojů... Jsou to slova, kterými byste se popsali?
Výborně! Máme pro Vás nabídku na pozici STROJNÍ ÚDRŽBA.

Vaším úkolem bude:
- preventivní údržba
- opravy výrobních automatů
- jednoduchá administrativa (týkající se proběhlých či naplánovaných oprav)

Požadavky

- základní orientace konstrukce strojů a zařízení
- orientace v technické dokumentaci
- znalost strojních systémů
- základní znalost práce na PC

Výhodou:
- praxe na obdobné pozici
- svářečský průkaz

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 34000 CZK do 42000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 13. plat - dovolená 25 dní - náborový příspěvek 100 000 - příspěvek na dovolenou - příspěvek na penzijní/životní připojištění - stravenky/příspěvek na stravování - závodní stravování a občerstvení na pracovišti - příspěvek na sport/kulturu/volný ča
  • Místo pracoviště: Jihlava