Nabídka práce > Asistent/ka

Asistent/ka

Náplň práce

Hledám nového asistenta/asistentku, který/á bude klíčovým článkem pro chod mého běžného pracovního týdne

- Telefonní komunikace: Jsi zdatný/á v komunikaci a máš schopnost vést efektivní telefonní hovory? Toto je práce pro tebe!
- Domlouvání schůzek: Budeš zodpovědný/á za plánování a organizaci schůzek, zajistíš plynulý chod diáře a umožníš efektivní časové plánování.
- Administrativní podpora: Zvládneš různorodé administrativní úkoly - vše tě naučíme!

Požadavky

- SŠ vzdělání
- Zkušenost v podobné pozici vítána, ale ne nutná.
- Vynikající komunikační dovednosti a příjemný hlas.
- Organizační schopnosti a schopnost pracovat s termíny.

Nabízíme

- flexibilní přístup
- mladý, dynamický kolektiv

Informace o pozici

  • Veronika Zapadlíková
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Podnikatelské příležitosti,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 150 Kč/hod
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Vhodné pro: studenty VŠ, studenty VŠ s ekonomickým zaměřením (možnost praxe)
  • Místo pracoviště: Praha Dejvice, Praha centrum, HO