Nabídka práce > OBCHODNÍ REFERENT/KA | VHODNÉ PRO ABSOLVENTY

OBCHODNÍ REFERENT/KA | VHODNÉ PRO ABSOLVENTY

Náplň práce

Staňte se součástí týmu společnosti, která je díky svým vědomostem a schopnostem vývoje úspěšnou technologickou jedničkou na trhu.

Aktuálně obsazujeme pozici - obchodní referent/ka s možností vypracování na obchodní pozici.

Co Vás na pozici čeká?

- denní komunikace se zákazníky
- zadávání zakázek do informačního systému
- zadávání změnových řízení do systému
- práce s rámcovými objednávkami
- podpora obchodních zástupců

Požadavky

- SŠ vzdělání
- zkušenosti na obdobné pozici výhodou
- komunikativní AJ nebo NJ - denní využití
- znalost MS Office

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 26000 CZK do 35000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů placené dovolené - příspěvek na penzijní připojištění - příspěvek na obědy - zvýhodněný mobilní tarif - pružná pracovní doba
  • Místo pracoviště: Jičín