Nabídka práce > ROZPOČTÁŘ | VÝROBNÍ SPOLEČNOST

ROZPOČTÁŘ | VÝROBNÍ SPOLEČNOST

Náplň práce

Pro dynamickou společnost působící na světových trzích hledáme kandidáta/ku na pozici Kalkulant.

Pozice vhodná i pro absolventy.

Co Vás na pozici čeká?

- výchozí, výsledné a souběžné kalkulace
- kontrola oceňování nedokončené výroby a polotovarů, ocenění v rámci roční závěrky
- porovnání prodejních cen a následných kalkulací – výsledek tržeb
- úzká spolupráce se strategickým nákupem, výrobou, vývojovým týmem a obchodním oddělením
- controllingové operace

Požadavky

- vzdělání ekonomického směru
- praxe v oboru vítána
- komunikativní AJ
- znalost MS Office
- pečlivost

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 27000 CZK do 30000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů placené dovolené - příspěvek na penzijní připojištění - příspěvek na obědy - zvýhodněný mobilní tarif - pružná pracovní doba
  • Místo pracoviště: Jičín