Nabídka práce > ZAHRADNÍK pomocník - dohoda

ZAHRADNÍK pomocník - dohoda

Náplň práce

ZAHRADNÍK pomocník 130Kč/hod čistého, dále 230-260Kč/hod údržba zahrad (podmínkou je práce se stroji: pilou, plotostřihem, vysavačem). Veškeré zahradní ruční práce. Dohoda o pracovní činnosti. Nástup ihned. Vhodné pro lidi z Ostravy a okolí, je to kousek. Pouze Vážní zájemci, volejte a pošlete životopis.

Požadavky

Požadujeme PRACOVITOST, SPOLEHLIVOST docházky, flexibilitu. Práce na každý den v týdnu, po domluvě i víkendy, takže někdo, kdo by mohl chodit pravidelně.

Nabízíme

Různorodou práci na venku. Vyplácíme zpravidla 1x/týdně v hotovosti, popřípadě dle domluvy. Jistota peněz 100%. POUZE 1 pozice, NEVÁHEJTE a VOLEJTE, posílejte životopisy!

Další informace

veškeré zahradní práce

Informace o pozici

  • BeGARDEN zahrady
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Manuální a dělnické profese,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: realizace 120-130Kč/hod - údržba zahrad 230-260Kč/hod
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Vhodné pro: od 18let
  • Místo pracoviště: Krmelín 739 24. ul. Paskovská 191