Nabídka práce > ŘEDITEL KVALITY| CHEMIE| SLUŽEBNÍ VŮZ

ŘEDITEL KVALITY| CHEMIE| SLUŽEBNÍ VŮZ

Náplň práce

Máš VŠ vzdělání v oblasti chemie či farmacie a zkušenosti z oblasti kvality? Hovoříš plynule anglicky?

Tak mi dej vědět!

Náplň práce:
- řízení a koordinace oddělení kvality
- odpovědnost za dodržování principů SVP
- odpovědnost za řízení systému managementu kvality společnosti dle ISO 9001
- optimalizace a zlepšování kontrolních procesů
- komunikace se zákazníky
- spolupráce na zavádění nových produktů

Požadavky

- VŠ vzdělání v oblasti chemie, farmacie
- zkušenosti z obdobné pozice alespoň 3 roky
- zkušenosti s vedením lidí
- znalost AJ alespoň na úrovni B2 (komunikace se zákazníky, čtení technické dokumentace)
- znalost MS Office na pokročilé úrovni

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 90000 CZK do 100000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - služební vůz i k soukromým účelům - zkrácená pracovní doba - závodní stravování - Multisport karta - penzijní připojištění
  • Místo pracoviště: Olomouc