Nabídka práce > Kuchař/ ka

Kuchař/ ka

Náplň práce

Práce v Sezonní restauraci "V Jachtklubu" na břehu Máchova jezera ve Starých Splavech s krásným výhledem na jezero, podnik s rodinnou a přátelskou atmosférou. Dále je součástí ubytování "V Jachtklubu" a půjčovna plavidel.

Jídelní lístek není extra obsáhlý a náročný, obsahuje cca 15 položek včetně polévky a dezertu ( čtyři hotová jídla, nějaký steak, burger, salát, něco smaženého...)

Pracovní doba je cca 12 hodin, pátek a sobota cca 13 hodin.

Jídelní lístek není stálý, obměňujeme ho dle schopností kuchaře a sezonních surovin.

Nebráníme se ani mladému kuchaři s chutí vařit jednoduchou a poctivou gastronomii.

Možnost personálního ubytování přímo v místě pracoviště.

Požadavky

Samostatnost, čistota, spolehlivost

Nabízíme

Dobré finanční ohodnocení, personální benefity-slevy, přátelský rodinný kolektiv, možnost dlouhodobé sezonní spolupráce, férové jednání, personální ubytování, strava.

Další informace

PRACOVIŠTĚ: Restaurace V Jachtklubu, Přístavní 48, Doksy Staré Splavy
TERMÍN: 04.04.2024 - 15.10.2024
MZDA: 2 000 - 2 500 Kč/Den
POČET MÍST: 2
VHODNÉ I PRO: Absolventi, OSVČ, Důchodce, Práce vhodná i pro uprchlíky z Ukrajiny

Informace o pozici

  • Dominika Havliková
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Gastronomie a pohostinství,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: Čj
  • Plat: 2000-2500,- / směna
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Benefity: personální strava, ubytování, slevy
  • Vhodné pro: všechny co mají chuť vařit a jsou samostatní
  • Místo pracoviště: Staré Splavy