Nabídka práce > Skladník

Skladník

Náplň práce

Vítejte v našem týmu! Jsme GO! Express & Logistics, mezinárodní logistická společnost poskytující expresní doručení zásilek po celém světě. Naše základna není jen v ČR – jsme experti na celou střední a východní Evropu.

Denně nám pod rukama projde spousta zásilek putujících do celého světa. Někdy je to vzorek pro NASA, jindy je to důležitý náhradní komponent do formule nebo třeba Měsíc pro Festival světla. Na českém trhu působíme již od roku 2002 a hledáme kolegu pro rozšíření našeho týmu do distribučního skladu v Hostivici u Prahy.

Vaše role:

Komunikace s kurýry a dopravci
Přidělování zásilek kurýrům
Komplexní zodpovědnost za sklad
Handling zásilek, zadávání zásilek do systému, polepování zásilek
Evidence skladových zásob
Příjem a výdej na sklad

Požadavky

Uživatelská znalost práce na PC
Flexibilita
Pohotové jednání
Manuální zručnost
Nutná fyzická zdatnost

Nabízíme

Důkladné zaškolení
Stravenkový paušál, Multisport kartu
Možnost kariérního růstu
Mobilní telefon i pro soukromé účely
Mladý a příjemný kolektiv

Další informace

Směnný provoz - pracovní doba 06:00 - 14:30 a 15:30 - 00:00.

Informace o pozici

  • GO! Express & Logistics
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: U dálnice 1391, 253 01 Hostivice