Nabídka práce > administrativní pracovník

administrativní pracovník

Náplň práce

Baví Tě komunikace s lidmi a vyhovuje Ti volná pracovní doba? Tak v tom případě si budeme rozumět!
Hledám zodpovědného člověka, který mi pomůže s administrativou, nebojí se zavolat klientům a udělá mi klientské záznamy. Pracovat můžeš jak z domu, tak klidně v kanceláři, která je k dispozici, stejně jako já po celou dobu spolupráce.
Stačí mi od Tebe pár hodin týdně tak, aby práce byla hotová - zajímá mě spíš hotová práce, než kolik hodin Ti to zabralo.
Na specifických podmínkách se můžeme domluvit individuálně.

Požadavky

Požaduji zodpovědnost a chuť pracovat, všechno ostatní Tě naučím já.

Nabízíme

- Nabízím 2 způsoby odměňování - 1) odměna za čas strávený u práce nebo 2) odměna za počet splněných úkolů.
Ostatní brigádníci si vydělali od 200 Kč - 600 Kč za hodinu práce, někteří i více, záleží samozřejmě na pracovním
nasazení a volbě odměňování.
- Při spokojenosti na obou stranách je možné spolupracovat i na dalších projektech, které jsou v přípravě a tím si zajistit
různorodost práce.
- Flexibilní pracovní doba
- Pracovat můžeš odkudkoliv

Informace o pozici

  • Michaela Nachtneblová
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Administrativa,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 200 - 600/hod.
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Benefity: flexibilní pracovní doba, možnost home office
  • Vhodné pro: studenty, MD, ...
  • Místo pracoviště: Brno