Nabídka práce > MISTR VÝROBY | 1 SMĚNA | LIBEREC

MISTR VÝROBY | 1 SMĚNA | LIBEREC

Náplň práce

Máš zkušenosti s vedením lidí a máš praxi ve strojírenské výrobě?

Pokud Tě baví práce s lidmi, tak tu mám něco pro Tebe!

- Sestavování, příprava a analýza jednotlivých zakázek
- Plánování kapacit výroby a hodnocení pracovních výsledků zaměstnanců
- Aktivní řešení technických výzev ve výrobním prostředí í
- Monitorování a zajištění dodržování termínů výroby
- Náhrada za vedoucího výroby v jeho nepřítomnosti
- Příprava zakázek pro výrobu a plánování výrobních kapacit

Požadavky

- Středoškolské vzdělání se specializací v technickém oboru
- Znalost čtení a interpretace technické dokumentace
- Schopnost efektivního spolupracování v týmu
- Smysl pro zodpovědnost a pečlivost v práci
- Dobré komunikační schopnosti
- Oprávnění NDT a zkušenost s výrobou tlakových celků výhodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 40000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Závodní stravování - Finanční bonusy - 5 týdnů dovolené - Výhodní mobilní tarify i pro rodinné příslušníky - Práci v nové výrobní hale mimo automotive - Kariérní růst - Školení a kurzy - Sportovní a další firemní akce
  • Místo pracoviště: Liberec