Nabídka práce > Realitní makléř

Realitní makléř

Náplň práce

Asistovat v oblasti obchodu na realitním trhu (zprostředkovávat prodej a pronájem nemovitostí pod dohledem zkušeného kolegy).

Organizovat a vést spolu s realitním makléřem obchodní jednání s klienty / zájemci o naše služby.

Přitom tě budu systematicky připravovat na práci realitního makléře .

Požadavky

Zálibu v komunikaci s lidmi a vedení jednání.

Mimořádně silného obchodního ducha.

Přirozenou empatii a profesionální vystupování.

Kreativitu a chuť zdokonalovat stále svou práci a výsledky.

Nabízíme

Komplexní zaškolení

Perspektivu pro kariérní růst

Velmi nadstandardní platové podmínky (práce na ŽL)

provizní způsob ohodnocení vlastní práce

provizní způsob ohodnocení v rámci spolupráce s hypotečním centrem

Další benefity z obchodních výsledků

Práci kreativním kolektivu na výsledky zacílených kolegů

Právní podporu a podporu hypotečního poradce při obchodech, bez vlastní finanční spoluúčasti

Vzdělávací systém školení a seminářů v oblasti realit

Kontakty zdarma, abys mohl ihned začít naplno

Další informace

Pracovní nabídka
Hledám do mých řad kolegu či kolegyni na pozici Realitní makléř Junior (praxe není podmínkou, splnění předpokladů pro nový realitní zákon pro tebe zařídím! Nový realitní zákon pomáhá zvýšit kvalitu makléřů a já jsem na něj připraven.
Realitní makléř Junior je pozice určena pro lidi, kteří nemají žádné zkušenosti v realitách. Důležité je umět porozumět klientům a dokázat jim pomoci.

Informace o pozici

  • Matěj Vála
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Obchod a prodej, Stavebnictví a reality,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Benefity: Volná pracovní doba
  • Vhodné pro: Absolventy