Nabídka práce > VÝROBNÍ INŽENÝR | STROJÍRENSTVÍ – AUTOMOTIVE | 60 000 Kč

VÝROBNÍ INŽENÝR | STROJÍRENSTVÍ – AUTOMOTIVE | 60 000 Kč

Náplň práce

Jste zkušený supervizor ve strojírenství a Vaše srdce bije pro automotive?

Pak máme skvělou pracovní příležitost přesně pro Vás!

SUPERVIZOR TECHNOLOGIE

Co Vás na této pozici čeká?

- Zpracování technologických standardů
- Řízení činností týmu v rámci svěřených linek
- Určování technologické vyrobitelnosti nových projektů
- Kontrola aktuálnosti diagramů průběhů procesů (Process Flow Chart)
- Odpovědnost za aktuálnost P-FMEA a účast na PFMEA schůzkách
- Navrhování konstrukčních úprav výrobního zařízení
- Sledování stavu výrobních linek ve spolupráci s PCT týmem a řešení vzniklých problémů
- Sledování produktivity a efektivnosti linek, návrhy technických zlepšení pro zvyšování těchto parametrů, omezování prostojů a zmetků
- Řešení projektů SIX SIGMA, neustálé zlepšování výrobních linek
- Uvolňování výrobních dokumentací do sériové výroby
- Stanovení předpokladů nákladů spojených s technologickými změnami v rámci nových projektů.

Požadavky

Jaké máme požadavky od Vás?

- Min. 2 roky na obdobné pozici, automotive výhodou
- SŠ/VŠ technického zaměření
- AJ nebo NJ na dobré úrovni (B1)
- Znalost práce v MS Office, CAD, MS Project, Minitab, SAP
- Čtení technické dokumentace, Statistické metody, Metodika 8D, Kamerové systémy, SDP studio (Traceabilita), 5S, PFMEA/CP/PF metodika
- Zkušenost s vedením lidí

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 50000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Co všechno Vám za to nabídneme? - Pracovní doba 37,5 hodin týdně - Cafeteria systém 700,- Kč/měsíčně (po zkušební době) - Až 18.000,- Kč roční prémie s listopadovou výplatou - Dotované závodní stravování (až 55% z ceny jídla) - 700,- Kč/měsíčně přís
  • Místo pracoviště: Praha