Nabídka práce > ELEKTROPROJEKTANT | PRAHA | až 60 000 Kč

ELEKTROPROJEKTANT | PRAHA | až 60 000 Kč

Náplň práce

Pro našeho významného klienta v oblasti stavebnictví hledáme elektroprojektanta!

Máte již zkušenost v projekční činnosti v oblasti energetiky? Orientujete se v technických výkresech a dokážete navrhovat technická řešení?

Tak tedy neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Co bude Vaší náplní práce?
- zpracování projektové dokumentace (ideálně velké průmyslové celky)
- tvorba podkladů a dokumentace jako dispozice, PID, seznamy
- kontrola a koordinace dokumentace zpracované subdodavateli
- zpracování nabídkové dokumentace pro výběrová řízení, zapracování změn
- úzká spolupráce s oddělením rozpočtů a designu

Požadavky

- VŠ nebo SŠ vzdělání technického zaměření
- zkušenost v projekční činnosti v oblasti energetiky
- znalost AutoCAD
- orientace v technických podkladech, výkresech a navrhování technických řešení
- znalost technické angličtiny
- schopnost pracovat samostatně i v týmu
- znalost MS Office
- znalost BIM (Revit)

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Stavebnictví a reality,
  • Plat: Od 40000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 25 dní dovolené - kvartální bonusy - Multisport karta - odměny za životní a pracovní jubilea
  • Místo pracoviště: Praha