Nabídka práce > SPECIALISTA CONTROLLINGU

SPECIALISTA CONTROLLINGU

Náplň práce

Hledáme SPECIALISTU CONTROLLINGU, který bude klíčovým hráčem v optimalizaci našich finančních procesů. Vaše úkoly budou zahrnovat analýzu dat, přípravu reportů a doporučení pro zlepšení výkonnosti a efektivity. Pokud máte analytické dovednosti a schopnost pracovat v dynamickém prostředí, neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Toto je příležitost právě pro Vás!

Náplň práce:

- Interní controlling a pravidelný přehled dat
- Spolupráce na měsíční a roční účetní uzávěrce
- Aktivity pro snižování nákladů
- Reportování povinných statistik
- Podpora při reportování KPI
- Schvalování objednávek
- Analýza a porovnání rozdílů mezi plánem a skutečností

Požadavky

- Ekonomické vzdělání
- Zkušenosti v controllingu a na obdobné pozici velkou výhodou
- AJ na úrovni minimálně B1
- Znalost MS Office (zejména Excel)
- Velmi dobré komunikační schopnosti, samostatnosti, analytické myšlení

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - věrnostní bonusy - příspěvek na dopravu - sleva na dovolenou - obědy s příspěvkem zaměstnavatele - příspěvek na penzijní připojištění
  • Místo pracoviště: Pardubice