Nabídka práce > ANALYTIK DAT | I ABSOLVENTI

ANALYTIK DAT | I ABSOLVENTI

Náplň práce

Hledáme odborníka na data s analytickými dovednostmi a schopností domluvit se v cizím jazyce! Baví tě data, čísla, analýzy, tabulky a máš smysl pro detail? Chceš si najít práci, kdy budeš moci pracovat po zaučení full remote? :)

Tak to jsi na správném místě!

Hledáme někoho, kdo má schopnost:

* domluvit se v anglickém nebo německém jazyce
* pracovat s analýzou dat
* tvořit reporty
* pracovat s Excelem a dalšími nástroji jako SQL, Python
* úzce spolupracovat s týmem a výsledky analýz přenášet do prezentací

Požadavky

* VŠ ekonomického směru
* AJ či NJ minimálně B2 (znalost obou jazyků velkou výhodou)
* Znalost MS Office
* Zkušenosti na obdobné pozici výhodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Plat: Od 35000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 25 dnů volna * Flexibilní pracovní doba * 13. mzda * Stravenkový paušál * Flexipass * Hrazené školení, kurzy, jazykové vzdělávání včetně certifikací
  • Místo pracoviště: Třebíč