Nabídka práce > Servisní inženýr

Servisní inženýr

Náplň práce

Nabízíme zajímavou pracovní příležitost pro zkušené Servisní inženýry.

Jako Servisní inženýr se stanete nepostradatelným členem našeho týmu, který je zodpovědný za technickou údržbu a instalaci zařízení u zahraničních klientů. Využijete i obchodní a komunikační dovednosti při navazování a udržování dobrých vztahů s klienty.

Zaujala Vás pracovní příležitost? Čtěte dál!

Co budete mít na starosti:
- zajištění technické pomoci v terénu při údržbě a instalaci strojů a zařízení
- příprava zpráv a reportů
- asistence při provádění kontrol
- spolupráce s interními zaměstnanci
- školení servisních techniků
- cestování po východní Evropě

Požadavky

- min. SŠ vzdělání technického směru
- min. 2 roky praxe
- znalost programu AutoCAD
- schopnost plynně komunikovat v anglickém jazyce
- ochota cestovat do zahraničí, především po východní Evropě

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 80000 CZK do 110000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - práce ve stabilní mezinárodní společnosti - plně hrazené cestování (letecká doprava, zajištění auta) - zajímavá platové ohodnocení - finanční a nefinanční benefity
  • Místo pracoviště: Praha