Nabídka práce > PLANT CONTROLLER S AJ

PLANT CONTROLLER S AJ

Náplň práce

Máte praxi na vedoucí pozici v oblasti finančního controllingu ? Skvělé! Do přátelského týmu, hledáme nového Plant controllera, který bude mít na starosti:

- vedení finančního a controllingového týmu
- přípravu měsíčních a ročních finančních plánů
- tvorbu analýz a reportů
- dohled nad sestavením účetní závěrky a souvisejícího výkaznictví
- přípravu podkladů pro průběžné a roční audity, komunikaci s auditory
- dohled nad nastavením kalkulací, cenotvorby
- skladové hospodářství

Požadavky

- VŠ vzdělání nejlépe ekonomického směru
- praxe na obdobné pozici
- pokročilá úroveň AJ: denní využití
- znalost účetních standardů

Uvítáme nástup ihned.

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Plat: Od 70000 CZK do 100000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - pružná pracovní doba - závodní stravování - jazykové kurzy - další profesní vzdělávání - benefitní karta
  • Místo pracoviště: Ústí nad Orlicí