Nabídka práce > DISPONENT DOPRAVY

DISPONENT DOPRAVY

Náplň práce

Obsazujeme pozici Disponenta kamionové dopravy pro externí logistiku. Máte praxi alespoň jeden rok? Domluvíte se anglicky nebo německy? Práce na dvě směny Vám nevadí? Pojďmě si o práci popovídat. Když si plácnem, začít můžete klidně hned!

A abyste nekupovali zajíce v pytli, tady je pár informací k náplni práce. Vaší každodenní prací bude:
- koordinování přepravy, organizace práce řidičů
- optimální vytěžování vozidel
- komunikace s řidiči i se zákazníkem
- plánování tras
- vyřizování objednávek
- vedení příslušné dokumentace a evidence

Požadavky

- min. SŠ vzdělání
- praxi na pozici dispečera (případně znalost oboru a zkušenost z interní logistiky)
- znalost práce na PC (MS Office)
- komunikativní úroveň německého (popřípadě anglického) jazyka
- výborné organizační schopnosti, systematičnost
- ochota pracovat na dvě směny
- ŘP sk. B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Plat: Od 35000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - stravenky - bonus na dovolenou a Vánoce - jazykové vzdělávání - profesní školení - mobilní telefon i k soukromým účelům
  • Místo pracoviště: Rokycany