Nabídka práce > LOGISTIK - SUPERVIZOR | až 45 000 Kč | BEZ ANGLIČTINY

LOGISTIK - SUPERVIZOR | až 45 000 Kč | BEZ ANGLIČTINY

Náplň práce

Do přepravní společnosti na jih od Brna hledáme supervizora/tým lídra!

Náplň práce:
- optimalizace materiálového toku
- stanovování harmonogramu, spolupráce na tvorbě plánu
- dohled nad dodržováním pracovních postupů, předpisů a norem
- přímá zodpovědnost za koordinaci týmů - rozdělování úkolů, dohled nad kvalitou a efektivitou
- zaškolování nových členů týmu
- zpracovávání nestandardních případů v přepravě
- zabezpečení realizace transportů
- podílení se na rozvoji
- pravidelný reporting

Požadavky

- SŠ vzdělání
- zkušenosti na obdobné pozici
- zkušenosti s vedením týmu
- znalost logistických procesů
- praktická znalost kontaktní logistiky
- MS Office balíček
- zkušenosti s řízením manipulační techniky výhodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Plat: Od 40000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 13. plat - 5 týdnů dovolené - Cafeterie - příspěvek na penzijní připojištění - příspěvek na stravování - školení, kurzy - stabilní prostředí silné společnosti - věrnostní příspěvky - čisté pracovní prostředí
  • Místo pracoviště: Hustopeče