Nabídka práce > SEŘIZOVAČ | MLADÁ BOLESLAV

SEŘIZOVAČ | MLADÁ BOLESLAV

Náplň práce

Baví tě práce seřizovače? Máš základy hydrauliky, pneumatiky a zkušenost se seřizovám robotů?

- seřizování a údržba strojů
- odstraňování problémů v procesu
- provádění změn a přestaveb výrobních celků
- provádění pravidelných kontrol
- vedení výrobní dokumentace ve spolupráci s mistrem

Nástup možný ihned!

Požadavky

- vzdělání technického směru
- základní zkušenosti s hydraulikou a pneumatikou
- ochota učit se novým věcem
- ochota pracovat na 12 hodinové směny

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 40000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - náborový příspěvek 100 000 Kč - stravenky za 180 Kč na den - příspěvek na penzijní připojištění 500 Kč - 25 dní dovolené + dny volna navíc - 13. plat - bonus za práci v nepřetržitém provozu - možnost profesního růstu - vzdělávání, odborná školen
  • Místo pracoviště: Mladá Boleslav