Nabídka práce > Technik údržby | 1 SMĚNA | KVASINY

Technik údržby | 1 SMĚNA | KVASINY

Náplň práce

Hledáš práci na 1 SMĚNU? Tak tu možná mám něco pro tebe!

- technický dohled nad strojním zařízením
- preventivní údržba strojů, nástrojů, a přípravků a opravy těchto zařízení (vedení dokumentace)
- aktivní komunikace s mistry při vzniklých technických problémech, zastupovat je v jejich nepřítomnosti
- zodpovídat za platné revize zařízeních a elektrických přístrojů
- zodpovědnost za sklad chemických látek a náhradních dílů
- komunikace s dodavateli

Požadavky

- vzdělání technického směru
- nařízení vlády 194/2022 Sb. (Vyhláška 50/78 Sb. §6)
- řidičský průkaz na VZV (pokud jej máte prošlý, pomůžeme Vám jej obnovit)
- znalost automotive prostředí a programu SAP je výhodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 45000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - náborový příspěvek 100 000 Kč - stravenky za 180 Kč na den - příspěvek na penzijní připojištění 500 Kč - 25 dní dovolené + dny volna navíc - 13. plat - bonus za práci v nepřetržitém provozu - možnost profesního růstu - vzdělávání, odborná školen
  • Místo pracoviště: Mladá Boleslav