Nabídka práce > SERVÍRKA-ČÍŠNÍK na výletní lodi

SERVÍRKA-ČÍŠNÍK na výletní lodi

Náplň práce

Hledáme do svého týmu zkušenou kolegyni/kolegu pro obsluhu na výletní lodi v centru Prahy.
Možné také pouze brigádně.

Požadavky

Vzdělání v oblasti gastronomie výhodou .Případně praxe s obsluhou hostů alespoň dva roky. Hledáme šikovného a samostatného číšníka/servírku s úsměvem na tváři, kterého baví práce s lidmi.

Nabízíme

Jedná se o práci na HPP v režimu krátký/dlouhý týden (10-22:30) na výletní lodi v centru Prahy s převážně zahraniční klientelou.

Nabízíme slušné finanční ohodnocení a výborný mladý kolektiv. Strava a nápoje na pracovišti samozřejmostí.

POUZE VÁŽNÍ ZÁJEMCI.

Informace o pozici

  • Classic catering s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Gastronomie a pohostinství,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: AJ komunikativně, ostatní jazyky výhodou
  • Plat: 40-50.000,-
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Stravování a občerstvení zdarma
  • Místo pracoviště: Praha 1