Nabídka práce > VEDOUCÍ NÁKUPU

VEDOUCÍ NÁKUPU

Náplň práce

Máš vysokou škou a zkušenosti s řízením strategického nebo operativního nákupu?
Domluvíš se perfektně anglicky, máš dobré vyjednávací schopnosti a baví tě, když se kolem tebe pořád něco děje?

Tak přesně pro tebe je tato pozice VEDOUCÍHO NÁKUPU.
A co tě u nás čeká?

Tvým úkolem bude:
- Plánování a vedení jednání v daném rámci a podle pokynů
- Zpracování poptávky zákazníků, včetně ceny, kvality a dostupnosti
- Správa smluv, finanční rozpočty, sledování obchodních trendů
- Pomoc s případnými reklamacemi, přijímání nápravných opatření podle potřeby
- Tvorba a zpracování PO v souladu s firemními politikami a postupy pro vybrané oblasti.
- Aktualizace servisních smluv/cen v ERP systému
- Spolupráce s finančním oddělením

Požadavky

- VŠ - (strojírenství/technické nebo ekonomické/finanční)
- Více než 3 roky zkušeností v oblasti řízení nákupu nebo dodavatelského řetězce
- Dobrá znalost MS Office
- Preferována je znalost SAP
- Vyjednávací schopnosti, znalost dodavatelského trhu
- Řízení vztahů, strategické získávání zdrojů, znalost smluvního práva
- Dobré komunikační a mezilidské dovednosti
- Angličtina – plynně, čeština – plynně, němčina – velkou výhodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 55000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - Příspěvek na penzijní připojištění - Cafeteria 1600 Kč/m - Příspěvek na dojíždění - Stravenky za 160 Kč - Home Office - Pružná pracovní doba - Roční a pololetní bonusy
  • Místo pracoviště: Havlíčkův Brod