Nabídka práce > MISTR VÝROBY | 3 SMĚNY | TÁBORSKO

MISTR VÝROBY | 3 SMĚNY | TÁBORSKO

Náplň práce

Máte zkušenosti z automobilévého průmyslu nebo z podobného odvětví a nevadí vám pracovat na 3 směny?
Vedl/a jste už někdy alespoň menší tým zaměstnanců?
Pokud ano, pak se přidejte do našeho týmu na pozici MISTRA!

Náplň práce:
- Zajišťování efektivní práce na výrobní lince a plnění požadavků pracovistě
- Poskytování správné informace při výskytu chybných součástek nebo poruch
- Zajišťování správného označení balení pomocí štítků
- Školení a podpora pracovníků s menšími zkušenostmi v práci na lince
- Organizace střídání pracovníků během přestávek
- Poskytování potřebné pomoci při výskytu poruchy na lince
- Udržování a kontrola plynulého chodu výrobní linky
- Zastupování nadřízeného v jeho nepřítomnosti
- Práce na 3 směny

Neváhejte a pošlete nám svůj životopis.

Požadavky

- SŠ nebo VŠ vzdělání
- Zkušenosti z obdobné pozice
- Zkušenosti s vedením alespoň menšího týmu
- Zodpovědnost, technické myšlení
- MS Office

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 35000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - Závodní stravování, stravenky - Příspěvek na volný čas - Bonusy za věrnost - Příspěvek na penzijní pojištění - Vzdělávací a jazykové kurzy
  • Místo pracoviště: Tábor