Nabídka práce > PROJEKTOVÝ MANAŽER | TACHOVSKO

PROJEKTOVÝ MANAŽER | TACHOVSKO

Náplň práce

Do výrobní společnosti hledáme kolegu na pozici Projektového manažera nových projektů.

Hlavní úkoly:

* Plánování a organizace: Sledování času, nákladů a dosažení cílů projektu včas
* Finanční kontrola: Zajištění, aby náklady byly v souladu s rozpočtem
* Dokumentace a řízení rizik: Pečlivé sledování dokumentace a prevence možných problémů
* Koordinace a spolupráce: Spojování oddělení napříč společností
* Kompletní řízení projektu: Od počáteční fáze až po vyhodnocení výsledků

Požadavky

- Min. SŠ vzdělání
- Praxe v oblasti projektového managementu alespoň 3 roky
- Zkušenost z výrobní společnosti - automotive
- Německý a anglický jazyk (ideální kombinace)
- Silné komunikační a organizační dovednosti
- Ochota cestovat

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 70000 CZK do 100000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * Bonusy/prémie * Mobilní telefon * Notebook * Příspěvek na penzijní/životní připojištění * Flexibilní začátek/konec pracovní doby * Stravenky/příspěvek na stravování * Dovolená 5 týdnů * Vzdělávací kurzy, školení * Závodní stravování / stravenky * K
  • Místo pracoviště: Tachov