Nabídka práce > MZDOVÁ ÚČETNÍ | POLOVIČNÍ ÚVAZEK | JABLONEC NAD NISOU

MZDOVÁ ÚČETNÍ | POLOVIČNÍ ÚVAZEK | JABLONEC NAD NISOU

Náplň práce

Máš zkušenost jako mzdová účetní? Hledáš práci na poloviční úvazek? Pak čti dál!

Do naší společnosti hledáme nového kolegu na pozici: Mzdová účetní.
Co bude náplní Tvé práce?

- Finanční a mzdové účetnictví
- Zodpovědnost za uzávěrkové operace
- Přihlášky a odhlášky zdravotních pojišťoven
- Přihlášky a odhlášky OSSZ
- Přihlášky a odhlášky ÚP
- Evidence a kontrola daňového prohlášení

Požadavky

Co od Tebe budeme potřebovat na oplátku?

- MS Office – uživatel
- Zákoník práce – znalost principu
- Mzdové účetnictví – znalost principu
- Docházkový systém, personální SW schopnost použití
- Řidičský průkaz

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Plat: Od 20000 CZK do 30000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 13. a 14. plat – dle rentability firmy, vypláceno v červnu a v lednu - 25 dní dovolené - pružná pracovní doba (dle pozice) - příspěvek na svatbu zaměstnance 2.000,- Kč - příspěvek při narození dítěte 2.000,- Kč - příspěvek v rámci programu pro zdra
  • Místo pracoviště: Jablonec nad Nisou