Nabídka práce > FINANČNÍ CONTROLLING| Vhodné i pro absolventy

FINANČNÍ CONTROLLING| Vhodné i pro absolventy

Náplň práce

Máte ekonomické vzdělání, baví Vás čísla a ovládáte excel? Pokud jste analytický typ a orientujete se v účetních výkazech tak máme pozici právě pro Vás!

Ozvěte se a staňte se členem controllingového týmu!

Vaším úkolem bude:
- příprava pravidelných reportů
- spolupráce při měsíčních i ročních uzávěrkách
- tvorba plánů, rozpočtů
- zpracovávání finančních analýz
- podávání návrhů na zlepšení
- úzká spolupráce s vedoucími pracovníky projektů

Požadavky

- VŠ vzdělání ekonomického směru
- pokročilá znalost MS Excel
- základní znalost účetnictví
- znalost IS Helios Nephrite (Green) výhodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Plat: Od 35000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 13. mzda na základě výsledků společnosti - 5 dní placeného volna navíc - příspěvek na Multisport kartu - možnost profesního růstu - jazykové kurzy - stravenkový paušál - příspěvek na životní a penzijní připojištění - cafeterie
  • Místo pracoviště: Praha