Nabídka práce > ELEKTRIKÁŘ - SPRÁVA BUDOV V PRAZE

ELEKTRIKÁŘ - SPRÁVA BUDOV V PRAZE

Náplň práce

Jste zkušený elektrikář a hledáte práci v Praze, na jednu směnu a bez výjezdů? Pak čtěte dále!

Hledáme elektrikáře s Vyhláškou 50 §6, který bude mít na starost správu dvou objektů na Praze 5. Náplní práce bude péče o stávající technologie v objektech a malé rekonstrukce, která firma zajišťuje pro své nájemníky - nejedná se o práci v exteriéru či na stavbách!

Pracovní doba je od pondělí do pátku.

Po dohodě nabízíme možnost pronájmu ubytování v blízkosti spravovaných objektů.

Nástup: ideálně ihned
Mzda: 35 - 45 000 Kč/měsíc
Lokalita: Praha 5

Požadavky

- Vyhláška 50 §6
- Praxe v oboru
- Zkušenost se slaboproudem výhodou
- Zkušenost se správou PC sítě výhodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 35000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Benefity: - možnost ubytování - stravenky
  • Místo pracoviště: Praha