Nabídka práce > ZKUŠENÝ STROJNÍ KONSTRUKTÉR | ŽELEZNIČNÍ DOPRAVA

ZKUŠENÝ STROJNÍ KONSTRUKTÉR | ŽELEZNIČNÍ DOPRAVA

Náplň práce

Vyznáte se ve strojích? Orientujete se v 3D CAD systémech? Domluvíte se anglicky?

Pak hledáme právě VÁS na pozici ZKUŠENÉHO STROJNÍHO KONSTRUKTÉRA.

Na této pozici Vás čeká:

- inovace portfolia produktů, vývoj nových produktů
- spolupráce s ostatními odděleními ve firmě
- příjem a zpracování zpětné vazby
- tvorba a správa technické dokumentace (Autodesk Inventor)
- zajišťování zkoušek

Požadavky

- SŠ obor strojírenství
- praxe v oboru, technický background
- komunikační a organizační schopnosti, týmová práce
- dobrá znalost angličtiny
- znalost 3D CAD systémů
- znalost elektrických a hydraulických pohonů

VÝHODOU:
- Autodesk Inventor
- ŘP sk. B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 40000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - 13. mzda podle výsledků firmy - stravenky, cafeterie - příspěvek na kartu MultiSport - příspěvek na životní a penzijní připojištění
  • Místo pracoviště: Praha