Nabídka práce > ÚDRŽBÁŘ | BEZ VYHLÁŠKY | AKTRAKTIVNÍ MZDA

ÚDRŽBÁŘ | BEZ VYHLÁŠKY | AKTRAKTIVNÍ MZDA

Náplň práce

Máte praxi v údržbě a hledáte pozitivní kariérní změnu? Lokalita Most-Havraň není překážkou pro denní dojezd? Ozvěte se nám! Pozice údržbáře čeká právě na Vás!

Co by Vás na pozici údržbáře čekalo?
* elektroúdržba strojního zařízení a budov
* opravy, seřízení a preventivní údržba
* posílení směn v případě potřeby
* podílení se na vývoji systému preventivní údržby
* vedení evidence prohlídek a oprav
* dodržování BOZP, kvality, QMS a systémů řízení

Termín nástupu možný IHNED nebo dle dohody.

Požadavky

- vzdělání technického směru, obor elektro
- alespoň 2 roky praxe v oboru
- znalost ovládání technologických PC
- vysoká manuální zručnost
- týmový přístup

Výhodou Vám bude:
* anglický jazyk
* základy automatizace – senzorika, pneumatika, kamerové systémy
* vyhláška § 6 NV č. 194/2022 Sb, nebo vyšší
* práce a tvorba technické dokumentace
* průkaz VZV
* řidičský průkaz sk. B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 35000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * příspěvek na dopravu * balíček benefitů * 5 týdnů dovolené * 13. plat * systematické vzdělávání * otevřenou komunikaci * pracovní poměr na dobu neurčitou * příležitost stabilního a perspektivního zaměstnání * příjemné a přátelské pracovní prostředí
  • Místo pracoviště: Most