Nabídka práce > ERP SPECIALISTA | TECHNICKO-VÝROBNÍ

ERP SPECIALISTA | TECHNICKO-VÝROBNÍ

Náplň práce

Máte zkušenost z výrobní firmy s prací v ERP systému? Láká Vás toto odvětví a chcete mít příležitost v něm pracovat?

Jako ERP Specialista budete mít na starosti:

- Odpovědnost za implementaci, administraci a zlepšování ERP systému a souvisejících databází
- Aktivně definovat přípravu a zpracování master dat dle nastavených pravidel
- Nastavování a správu dat v ERP systému spojené s efektivitou výrobních procesů
- Efektivita a optimalizace flow v ERP systému
- Reporting

Požadavky

Na tuto pozici je důležitá:

- SŠ vzdělání
- Komunikativní AJ
- znalost čtení technické dokumentace a výkresů
- Práce v ERP systému - je jedno který

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 26 dní dovolené - benefity, prémie, bonusy - příspěvek na dopravu, PP stravování - příležitost pracovat v rámci nového projektu - po domluvě možnost HO - ohodnocení dle požadavku a praxe
  • Místo pracoviště: Ústí nad Labem