Nabídka práce > LEAN SPECIALISTA | až 60 000 Kč

LEAN SPECIALISTA | až 60 000 Kč

Náplň práce

Do světově známé společnosti hledáme šikovného/nou LEAN specialistu/ku!

Junioři vítání!

Náplň práce:
- zefektivňování procesů a uplatňování metod štíhlé výroby
- implementace nových projektů
- analyzování, navrhování a realizace projektů ke zlepšování
- vedení a organizace worshopů ohledně LEAN procesů
- spolupráce s IT týmem ohledně automatizace a digitalizace procesů

Požadavky

- SŠ nebo VŠ technického zaměření
- předchozí praxe na obdobné pozici
- zkušenost z výrobní společnosti
- zkušenosti s projekty Six Sigma
- znalost metod štíhlé výroby
- AJ alespoň na úrovni B1

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 45000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - zkrácená pracovní doba - příspěvek na stravování - jazykové a odborné kurzy - Benefitní karta - další bonusy/prémie
  • Místo pracoviště: Pohořelice