Nabídka práce > kreslíř / projektant / architekt

kreslíř / projektant / architekt

Náplň práce

Hledá spolupracovníky kreslíře / projektanta / architekta schopného samostatné práce pro veškerý stupeň přípravy a realizace projektů se stavebními náklady od 3 000 000 Kč.

Požadavky

Hledáme studenty pro pozice kreslíř / projektant / architekt Druh pracovního poměru na dohodu (brigády), živnost, internship, stáž Termín nástupu ASAP Základní složka mzdy (hrubá) a další odměny od 250 Kč / hodina + bonusy Náplň práce, pravomoci a odpovědnosti Hledá spolupracovníky kreslíře / projektanta / architekta schopného samostatné práce pro veškerý stupeň přípravy a realizace projektů se stavebními náklady od 3 000 000 Kč. Jsme outsourcingova schválnost pro kreslení a návrh stavebních objektů podle pokynu objednavatele a nabízíme prostor vyniknout, být rozpoznaný a ohodnocený. Informace o výběrovém řízení Prosím o zaslání CV a portfolia prací ve formátu PDF. Předpokládaná lhůta pro ukončení nabídkového řízení 30.4.2024

Požadavky na zaměstnance Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním Středoškolské s maturitou vysokoškolské I. stupně vysokoškolské II. stupně Vzdělání v oboru Architektura a pozemní stavby nebo silnice Ostatní znalosti AutoCAD - pokročilý ArchiCAD - základy Autodesk Revit Architecture - základy Microsoft Excel - základy Microsoft Outlook - základy Microsoft Word - základy Počet let praxe 2 Pozice je vhodná pro absolventa ANO

Nabízíme

odměny od 250 Kč za hodinu+bonusy

Informace o pozici

  • BAKAY S.R.O.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Technické profese,
  • Požadované vzdělání:
  • Plat: od 250 Kč za hodinu
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Vhodné pro: studenty i absolventy
  • Místo pracoviště: home office