Nabídka práce > Brigádník na Bezva festu

Brigádník na Bezva festu

Náplň práce

Pro nadcházející Bezva Fest sezónu, hledáme schopné lidi do našeho týmu na výpomoc s organizací, občerstvením, siláky na stavění a bourání areálu, vykládka kamionu, pomoc v den akce i parkoviště a dalšími činnostmi spojenými s festivalem.

Kdy a kde: Bezva fest proběhne:

4.5.2024 Slavkov u Brna - Zámecký areál
18.5.2024 Ostrava Poruba - Letní Koupaliště SAREZA
25.5.2024 Hradec Králové - Šimkovy sady
8.6.2024 Plzeň - Amfiteátr za OC Plaza
15.6.2024 Litoměřice- Střelecký ostrov

Pokud máš zájem, ozvi se na uvedený e-mail.
Budeme se těšit na spolupráci.

Požadavky

Koho hledáme: Mladé, usměvavé, veselé lidi s chutí pracovat, jak samostatně, tak v týmu. Někoho kdo se snaží svou práci dělat dobře a zodpovědně! Někoho, kdo se nebojí mluvit se zákazníky a umí prodávat.

Nabízíme

Co za to: 130-150 Kč/hod - dle pozice, nebo také vstupenka zdarma na festival.

Informace o pozici

  • Agentura Bezva parta
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Služby,
  • Plat: 130-150
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: Slavkov u Brna, Ostrava Poruba, Hradec Králové, Plzeň, Litoměřice