Nabídka práce > ZKUŠENÝ KONSTRUKTÉR | AUTOMOTIVE

ZKUŠENÝ KONSTRUKTÉR | AUTOMOTIVE

Náplň práce

Pro našeho klienta sídlícího poblíž Příbrami, který působí v oblasti automotive, hledáme zkušeného konstruktéra, který má zkušenost s plasty a umí/je zvyklý pracovat s malými díly.

Hlavním úkolem je vyvíjet komponenty pro automobilový průmysl a zajistit jejich koordinaci včetně výpočtů a výběru vhodných materiálů. Součástí této pozice je také zodpovědnost za konstrukční činnost související s těmito komponenty.

Požadavky

- SŠ technického směru
- praxe v konstrukci – strojírenství (automotive výhodou) 3–5 let
- aktivní znalost výkresové dokumentace (malé díly velkou výhodou)
- základní znalost GD&T
- uživatelská znalost 3D CAD (CATIA, NX, Creo...)
- znalost CATIA V5 (Part Design, Assembly Design výhodou
- komunikativní úroveň angličtiny
- samostatnost a zodpovědnost

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 50000 CZK do 65000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - bonusy a prémie, bonus za referral - po zkušební době osobní ohodnocení - flexibilní pracovní doba - možnost práce z domova (po zapracování) - kurzy angličtiny - firemní akce - částečně hrazené závodní stravování - závodní zdravo
  • Místo pracoviště: Příbram