Nabídka práce > ADMINISTRATIVNÍ PODPORA | NÁKUP A LOGISTIKA

ADMINISTRATIVNÍ PODPORA | NÁKUP A LOGISTIKA

Náplň práce

Hledá se ADMINISTRATIVNÍ PODPORA!

Pokud máš čerstvě po škole a chceš využívat cizí jazyk, pojď to zkusit k nám na oddělení nákupu a logistiky, kde hledáme fajn človíčka, co rozšíří náš tým.

* Budeš pracovat v nadnárodní společnosti – využiješ cizí jazyk!
* Budou se na Tebe spoléhat kolegové z nákupu a logistiky
* Schvalování a odbavování nákupních požadavků bude na Tobě
* Zpracovávat potřebnou administrativu

Požadavky

* SŠ/VŠ ekonomického, obchodního nebo podobného směru
* zkušenost s administrativní rolí je výhoda
* praxe v Excelu
* anglický jazky na úrovni B2

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Personalistika a HR,
  • Plat: Od 32000 CZK do 38000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 13. mzda * 5 týdnů dovolené * Flexibilní pracovní dobu, homeoffice * Sick days * Příspěvek na stravování
  • Místo pracoviště: Třebíč