Nabídka práce > MZDOVÁ/Ý ÚČETNÍ

MZDOVÁ/Ý ÚČETNÍ

Náplň práce

Máte praxi jako MZDOVÁ/Ý UČETNÍ a hledáte novou pracovní příležitost?

Tak se nám neváhejte ozvat! Nově otevíráme pracovní pozici pro výrobní společnost.

Co Vás na pozici čeká a nemine?
- komplexní zpracování mezd
- agenda evidenčních listů důchodového pojištění
- zpracování ročního zúčtování daně
- správa exekucí zaměstnanců
- komunikace s úřady (FÚ, ČSSZ, zdravotní pojišťovny)

Požadavky

- SŠ vzdělání
- znalost mzdové a pracovněprávní legislativy
- praxe na obdobné pozici
- znalost práce v MS Office (převážně MS Excel)

Výhodou:
- práce v systému SAP

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Plat: Od 35000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - 13. mzda - příspěvky na stravování - příspěvek na penzijní připojištění - zvýhodněné telefonní tarify i pro rodinné příslušníky - jazykové kurzy a mnoho dalších
  • Místo pracoviště: Rychnov nad Kněžnou