Nabídka práce > MANAŽER MEZINÁRODNÍCH POHLEDÁVEK | ČESKÉ BUDĚJOVICE

MANAŽER MEZINÁRODNÍCH POHLEDÁVEK | ČESKÉ BUDĚJOVICE

Náplň práce

Pohybujete se ve financích a rozumíte systému mezinárodních pohledávek? Domluvíte se skvěle anglicky a máte chuť vést svůj tým? Pokud ano, dejte nám o sobě vědět! :)

Co by Vás v roli MANAŽERA POHLEDÁVEK čekalo:
- koordinace procesů spojených s pohledávkami firmy
- komunikace v angličtině
- dohled nad efektivním využití zdrojů
- kontrola a vedení podřízených kolegů
- budování a udržování dobrých vztahů napříč odděleními
- kontaktní osoba pro externí subjekty
- implementace nových návrhů a řešení týkajících se pohledávek, rozpočtu a dalších ekonomických otázek firmy
- spolupráce s HR při měření výkonnosti zaměstnanců

Požadavky

- VŠ - ekonomický obor VÝHODOU
- 5 a více let zkušeností na stejné nebo blízké pozici
- Pokročilé dovednosti v Excelu (V-Lookup, kontingenční tabulka…)
- Znalost mezinárodních účetních standardů
- Komunikativní angličtina - práce v mezinárodní firmě

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby, Podnikatelské příležitosti,
  • Plat: Od 80000 CZK do 100000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 13. plat - Stravenky - Příspěvek na dopravu - 25 dní dovolené - Sick day - Jazykové kurzy - Flexibilní pracovní doba - Home Office - Kanceláře v centru města - Parkování zdarma v centru města
  • Místo pracoviště: České Budějovice