Nabídka práce > Práce v kanceláři na telefonu! (I bez předchozí praxe - hpp)

Práce v kanceláři na telefonu! (I bez předchozí praxe - hpp)

Náplň práce

Písemná a telefonická komunikace s potenciálně novými klienty a po určité době stávajícími klienty.

Práce s interním systémem CRM

Analýza finančního trhu a konzultace s manažerem

Požadavky

člověka, který má zájem o obchod

zájem dokázat něco navíc a pracovat na svém rozvoji

samostatné rozhodování

rád pracuješ v přátelském kolektivu

dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování

hledáš nejlepší řešení, nikoliv důvody, proč něco nejde

cílevědomost, pracovitost a hlavně spolehlivost

Nabízíme

atraktivní práci v sektoru financí a obchodu

fixní měsíční odměna 30 000 Kč + bonusy a provize

práci v oboru s nejvyššími platy v ČR, průměrný plat je 70 000 Kč

rychlý kariérní postup po obchodní či manažerské linii

pevnou pracovní dobu (8:30 17:00, pátek do 15:00), víkendy a svátky nepracujeme!!!

služební telefon i k osobnímu účelům

Další informace

Přidej se do týmu tým zajímavých a pracovitých lidí. Hledáme parťáka, co mezi nás zapadne svými schopnostmi, ale především svojí chutí a cílevědomostí.

Informace o pozici

  • New River
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a finance, Obchod a prodej, Telekomunikace,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Požadované jazyky: Čeština
  • Plat: 30000-80000kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Firemní akce Mobilní telefon Možnost občasné práce z domova Provize z prodeje Bonusy/prémie MultiSport karta
  • Vhodné pro: Absolventy, cílevědomé lidi