Nabídka práce > Obchodník po telefonu

Obchodník po telefonu

Náplň práce

Naučíme tě jak dělat obchod. Nebo vylepšíme tvoje dosavadní zkušenosti.
Celým obchodním procesem od kontaktu přes komunikaci až po uzavření obchodu, tě individuálně provede náš kolega se 14+ letitou praxí v obchodním světě.
Máme kancelář na Národní třídě, Praha 1, která voní po kávě.

Požadavky

Hledáme schopného a dynamického kolegu/kolegyni s perfektní znalostí českého jazyka. Pokud se nebojíš telefonování a jsi celkově proaktivní člověk, pak hledáme právě tebe.

Nabízíme

Stačí nám tvé 4 hodiny denně, které ohodnotíme 250,- Kč/hodina, nebo 150,- Kč/hodina + provize.

Další informace

Jsme dynamicky rostoucí startupová společnost Take up s.r.o., která se zabývá vývojem zážitkové aplikace. Sdružujeme lidi za účelem společných zážitků a aktivit a pomáháme je dostat do reálného života. Sídlíme v Praze a těšíme se na nové tváře do našeho malého a přátelského kolektivu. www.takeup.fun

Informace o pozici

  • Take Up s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: Český jazyk
  • Plat: 150 - 250 Kč
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Místo pracoviště: Národní 11, Praha 1