Nabídka práce > Palačinkář v nové palačinkárně Don Pačínko

Palačinkář v nové palačinkárně Don Pačínko

Náplň práce

Jsme nová palačinkárna a hledáme mladé ambiciózní lidi, kteří se chtějí rozvíjet a posouvat v oblasti potravinářství, konkrétně v přípravě různých druhů palačinek.

V současné době hledáme lidi na brigádu (DPP), ale na další společný rozvoj se díváme kladně.

Na začátku bude malá zkušební doba, abyste se seznámili s prací a místem a uvědomili si, zda chcete pokračovat.

Máme velký zájem o dlouhodobý pracovní vztah

Požadavky

- věk od 18 do 25 let
- zodpovědnost za všechny fáze práce
- touha pracovat nejen kvůli penězům, ale i pro výsledek, včetně společného výkonu
- schopnost pracovat alespoň 4 hodiny denně, 3x týdně

Nabízíme

- flexibilní rozvrh
- potřebná školení, a to i v případě, že jste palačinky v životě nevařili.
- příjemné pracovní podmínky
- některé další bonusy)

Informace o pozici

  • Don Pačínko
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Gastronomie a pohostinství,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 115-135 Kč/hod
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Místo pracoviště: Kounicova 512/60