Nabídka práce > INŽENÝR DODAVATELSKÉ KVALITY | PRAHA

INŽENÝR DODAVATELSKÉ KVALITY | PRAHA

Náplň práce

Jste zkušený inženýr dodavatelské kvality, rád cestujete a domluvíte se bez problémů anglicky?

Pojďte pracovat pro Švýcary jako QA INŽENÝR PRO DODAVATELSKOU KVALITU!

Čeká Vás:
- rozvíjení a expanze sítě dodavatelů a jejich podpora v otázkách ohledně jakosti
- příprava a provádění auditů a jejich následné využití pro rozvoj dodavatelů
- implementace a monitoring akčních plánů
- řešení reklamací
- vyhodnocování 8D reportů
- optimalizace postupů a procesů pro zvýšení efektivnosti
- podpora při evaluaci dodavatelů, v procesu kontroly příchozího zboží / schvalování výroby / schvalování procesu

Požadavky

- SŠ technické vzdělání (VÝHODOU: kombinace strojírenství a elektrotechniky – povědomí o obou oborech)
- zkušenosti na podobné pozici min. 3 roky
- pokročilá znalost nástrojů v oblasti kvality (FMEA, SPC, 8D, 5W)
- komunikační a vyjednávací schopnosti
- angličtina na komunikativní úrovni (slovem i písmem – komunikace se zahraniční centrálou)

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 50000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 13. plat - 5 týdnů dovolené - stravenkový paušál - příspěvek na dopravu - firemní akce
  • Místo pracoviště: Praha