Nabídka práce > Call ASISTENT

Call ASISTENT

Náplň práce

Baví tě komunikace s lidmi? Jsi zapálený/á do práce? Je na tebe za všech okolností spoleh? A pokud se do toho ještě nezalekneš žádné výzvy, tak jsi náš ideální kolega!

Jsme dynamický mladý tým lidí, kteří jsou pro klientsky zaměřeni a fakt makáme. :) Od našeho kolegy očekáváme stejné nasazení.

Co tedy bude tvojí náplní práce?
- Hlavně volání a administrativa
- Domlouvání schůzek (žádný prodej po telefonu po tobě NIKDY chtít nebudeme). Tedy budeš aktivně oslovovat klienty z naší databáze a domlouvat s nimi schůzky.
- Trasování schůzek. Časově musí vše sedět a vzdálenosti jsou rozhodující.
- Administrativa s tím spojená. Schůzky zapíšeš a budeš kontrolovat jejich správnost a realizaci.

Požadavky

- Ideálně SŠ vzdělání s maturitou ale není podmínkou
- Čeština slovem
- Odhodlání a absolutní spolehlivost
- Pozitivní přístup
- Komunikační skills na výborné úrovni
- Asertivita
- Příjemné vystupování

Nabízíme

- Fixní plat + Bonusy
- Flexibilitu
- Možnost po zaučení (minimálně měsíc) HomeOffice
- Kouč a mentor na pracovišti, takže tě práce s námi může posunout na úplně jiný level
- Možnost kariérního růstu
- Caffeterie
- Možnost i jako BRIGÁDA

Informace o pozici

  • ByznysBooster
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: Český jazyk
  • Plat: 20.000,-
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Benefity: Po zaškolení Home Office, Caffeterie, Kouč a mentor na pracovišti, Teambuldingy a další
  • Vhodné pro: Všechny
  • Místo pracoviště: City Tower