Nabídka práce > Hledáme Posily pro můj Realitní Tým v Plzni!

Hledáme Posily pro můj Realitní Tým v Plzni!

Náplň práce

Chcete vstoupit do světa realit s lídrem na trhu? Přidejte se ke mně a změňte svůj život! Hledám nováčky i zkušené obchodníky pro naši kancelář v Plzni. U nás nepotřebujete předchozí zkušenosti – vše vás naučím! Stačí vám jen chuť pracovat a učit se od těch nejlepších.

Požadavky

Chuť se učit novým věcem

Pracovitost a ochotu překonávat výzvy

Nabízíme

Kompletní zaškolení – Jsem v oboru pár let a nejvíce mě baví komunikace s klienty a poskytování prvotřídních služeb. Na začátku jsem také neměl ponětí o realitách, ale s pomocí kolegů jsem vše zvládl. Budu vám oporou a pomohu vám na každém kroku.

Flexibilita – Jste pánem svého času.

Firemní benefity – Mnoho firemních dovolených a dalších odměn za výkony.

Podpora backoffice – Profesionální zázemí, které vám usnadní práci.

Kariérní růst – Motivace k výkonu a spravedlivé ocenění vaší práce.

Další informace

Proč s námi:
V naší kanceláři panuje kamarádská atmosféra, jsme kolegiální a vzájemně se motivujeme k dosažení co nejlepších výsledků. Mým cílem je pomoci nováčkům změnit život a dosáhnout jejich cílů, stejně jako jsem to dokázal já.

Informace o pozici

  • M&M Reality
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej, Stavebnictví a reality,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Požadované jazyky: Čeština
  • Plat: 70.000 Kč - 120.000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Vhodné pro: Absolventy, OSVČ
  • Místo pracoviště: Plzeň