Nabídka práce > Poradce pro zdravý životní styl

Poradce pro zdravý životní styl

Náplň práce

Rádi byste si přivydělali? Chcete pracovat z domova? Máte internet, pc a především chuť pracovat?
Tak čtěte dál.
Sháním kolegy, kteří rádi pomáhají ostatním lidem, zajímají se o bylinky, alternativní způsoby léčby a seberozvoj.
Náplní práce je komunikace s klienty, řešení jejich zdravotních potíží a navrhnutí řešení jak se potíží zbavit za pomoci bylinných preparátů, té nejvyšší kvality.

Požadavky

připojení k internetu
vlastní počítač
chuť pracovat a vzdělávat se

Nabízíme

Nabízím široký systém zaškolení, podporu tak dlouho jak budeš potřebovat, pravidelná setkávání a školení nejen on-line, skvělý tým lidí, kteří mají srdce na dlani. Je jen na tobě kolik si vyděláš.
Pokud tě můj inzerát oslovil, a nebo chceš více informací, ozvi se

Informace o pozici

  • OKG - Jana Nyczová
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Ostatní,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Místo pracoviště: Celá ČR