Nabídka práce > Obsluha hospůdky a penzionu

Obsluha hospůdky a penzionu

Náplň práce

Možnost práce o víkendech, svátcích a prázdninách, případně po domluvě také jako provozního - týden práce týden volno.
Primárně obsluha hospůdky, poskytování co nejlepšího servisu hostům, vaření, úklid hospůdky nebo pokojů, jezdění pro snídaně či jejich chystání.

Požadavky

Příjemné vystupování, umění pracovat pod tlakem, samostatnost, čestnost, srdce pro návštěvníky, ochotu udělat všechno co je třeba od úklidů po jezdění pro snídaně.
Výhodu je umění komunikace s lidmi, zkušenosti v oboru, řidičský průkaz.

Nabízíme

Krásné pracovní místo v horách.
Možnost přespání při více dnech práce.

Další informace

Přednost mají lidé, kteří nám zavolají - budeme moc rádi za proaktivní přístup :-) Telefon pro dohodnutí případné schůzky na Davida Taubera: +420 774 935 972.

Informace o pozici

  • Malenovice s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Gastronomie a pohostinství,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: Čeština, další jazyky výhodou
  • Plat: 1 500,- Kč/den
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Benefity: Možnost přespání při více dnech práce
  • Vhodné pro: studenty, podnikatele, pracující
  • Místo pracoviště: Penzion U Pacošů, Malenovice 285