Nabídka práce > PR a manažer/ka Klubu K2

PR a manažer/ka Klubu K2

Náplň práce

Koho hledáme a co vás čeká:

zkušenost v oblasti PR a marketingu (v neziskovém sektoru výhodou)
schopnost provádět PR a marketingové kampaně
komunikační a copywritingové dovednosti
správa Facebooku a Instagramu
základy grafiky v Canvě (nebo jiném grafickém programu)
tvorba newsletteru v Mailchimpu
správa webu ve WordPressu

Co nabízíme:
možnost být součástí inspirativního a pozitivního týmu
příležitost podílet se na realizaci projektů s reálným dopadem
flexibilní pracovní podmínky a možnost práce z domova (s docházením na porady a akce)
práce na 30-40 hodin měsíčně
honorář 250 Kč/hod. na IČO (případně dle dohody na DPP)
zaučení během září a nástup v říjnu 2024
Pokud máte zájem, pošlete svůj životopis a motivační dopis na regina@klubk2.cz do 30. 6. 2024.

Informace o pozici

  • Klub K2
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Marketing, média a reklama,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 250 Kč/ hodina
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Místo pracoviště: Kubánské náměstí, Praha 10